Relaxia Košík: 0 Kč

Relaxační nábytek

vulputate ante, sit amet facilisis dui metus quis purus. Maecenas ornare hendrerit erat, non condimentum nunc ultrices vel. Aenean ullamcorper orci ac erat convalt amet facilisis dui metus quis purus. Maecenas ornare hendrerit erat, non condimentum nunc ultrices vel. Aenean ullamcorper orci ac erat conval

Čakry
Lotosový sed

Nabídka relaxačního nábytku

Žádná kategorie nebyla nalezena

Relaxia

Čakry

Písmena starobylého sanskrtu vyjadřující energetická centra organismu Vám pomohou nalézt vlastní rovnováhu a vnímat své tělo. Čakry mají každá svou barvu, zvuk i energii a pokud se je naučíte vnímat, dokážete lépe poznat a řídit sebe sama. Prohlédněte si podrobnější popis a návody k jednotlivým čakrám na stránkách našeho katalogu a objevte jejich sílu.

Více informací
Relaxia


Lotosový sed

Uvolněte se tělesně i duševně v lotosovém sedu. Tento sed vás harmonizuje a naladí Vás příjemně na hlubší prožitky. Nejlépe se Vám bude učit a praktikovat tento sed v našich křeslech, která jsou pro něj jako stvořena. Inspirujte se na stránkách našeho katalogu výukovým cyklem lotosového sedu a zbavte se stresu všedních dnů. Už i celá západní civilizace a vrcholní manažeři postupně přicházejí na to, že učení starých indických kněží jim může pomoci v dosahování špičkových výsledků.

Více informací